Miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe.

O nas

Moje Przedszkole powstało z potrzeby stworzenia miejsca, w którym dzieci w kameralnej, rodzinnej atmosferze rozwijają się w środowisku pełnym ciepła, wzajemnego szacunku i uważności dla ich potrzeb.

Moje Przedszkole to miejsce, w którym każde dziecko ma zagwarantowaną niepowtarzalną możliwość wszechstronnego rozwinięcia swoich umiejętności, odkrycia talentów, zaspokojenia naturalnej potrzeby poznawania świata.

O-nas-1

Moje Przedszkole to miejsce, w którym dzieci przebywają blisko natury. Spacerowujemy po pełnych zieleni uliczkach Podkowy Leśnej, odwiedzamy malownicze zakątki najbliższego sąsiedztwa, odkrywamy miejsca tajemnicze. Nasze przedszkolaki będą miały możliwość uprawiania własnego ogródka, pielęgnowania i dbania o to, co same zasadziły. Szczególną uwagę przywiązujemy do żywienia naszych małych podopiecznych i kształtowania ich zdrowych nawyków żywieniowych. Dlatego też posiłki podawane naszym przedszkolakom są zdrowe, smaczne, przygotowywane jedynie z naturalnych i nieprzetworzonych składników.

O-nas-2

Chcemy aby w Moim Przedszkolu dzieci miały nieograniczoną możliwość zaspokajania naturalnej potrzeby ruchu, rozwijania ogólnej sprawności fizycznej, a co za tym idzie budowania świadomości zdrowego trybu życia poprzez zaznajamianie z różnorodnymi formami aktywności ruchowej. Dzięki zajęciom sportowym prowadzonym w Moim Przedszkolu dzieci od najmłodszych lat uczone są współdziałania w grupie według zasad fair play.